Het eerste deel van het Van Leeuwenhoekpark is bijna klaar. De architect en de aannemer geven vrijdag 24 maart een exclusieve toelichting aan twintig Delftenaren, om 16.00 en om 17.00 uur. Daarna is het park voor iedereen geopend.
Meld u aan
Wilt u bij de opening met de architect en aannemer zijn? En het park als een van de eerste Delftenaren betreden? Geef u dan uiterlijk maandag 20 maart op via de website van Nieuw Delft. Dat kan op de pagina over de parkopening. De genodigden ontvangen dinsdag 21 maart bericht.
Puntjes op de i
De aannemer zette de afgelopen weken de puntjes op de i voor het eerste deel van het park. Voorzichtig laten de eerste grassprieten zich al zien. De houten banken volgen nog.
Tweede deel
De aannemer begint eind maart met de aanleg van het tweede deel. Dit deel is naar verwachting in september klaar. Het derde deel – tot aan de Ireneboulevard – wordt aangelegd als gebouw De Hooghe Delft klaar is.