Uitslagenavond in het stadhuis
Wie op woensdag 18 maart wil weten wat de voorlopige einduitslag van de gemeenteraadsverkiezingen is, moet naar het stadhuis op de Markt. Daar vindt van 21.00 uur tot na middernacht de traditionele uitslagenavond plaats. De ruimte in het stadhuis is beperkt. Dus kom op tijd.
Tussenstand
Burgemeester Alexander Pechtold presenteert op deze avond de tussenstanden. Die hangen wel af van de snelheid waarmee de stembiljetten met de hand worden geteld. U kunt in de Burgerzaal van het stadhuis napraten over de verkiezingsdag en vooruitkijken naar de uitslag.
Reacties van lijsttrekkers
De burgemeester maakt bij de voorlopige einduitslag bekend hoe de partijen hebben gescoord. En hoe de 39 zetels in de Delftse gemeenteraad over de partijen zijn verdeeld. Presentator Bruun van der Steuijt peilt voor en na de bekendmaking van de uitslagen de meningen van lijsttrekkers en kandidaat-raadsleden.
Omroep Delft zendt uit
Het stadhuis is vanaf 21.00 uur open. U komt binnen via de ingang aan de achterkant van het gebouw. Bij grote drukte kan het zijn dat u niet meer wordt toegelaten. Kom dus op tijd. Kunt u er niet bij zijn? Omroep Delft zendt de uitslagenavond uit. Kijk voor meer informatie zoals de radiofrequentie en het tv-kanaal van de lokale omroep op de website van Omroep Delft.
Definitieve uitslag
De definitieve uitslag van de verkiezingen is bekend op donderdag 26 maart. Het centraal stembureau van Delft stelt die uitslag vast. Dan is ook duidelijk welke raadsleden in de nieuwe gemeenteraad komen.